Doktorlar İçin Video Çekimi


Doktorlar İçin Video Çekimi

Doktorlar ve sağlık kurumları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyoruz. Uzmanlığındaki başarıyı ifade etmek isteyen doktorlarımızın çözüm ortağıyız.

Video içerikleri Hasta etkileşiminde etkili

Branşınızla alakalı tedavi olmak isteyen hastaların çoğunluğu alanında uzman doktor ve kurum araştırması yapmaktadır. Bu yüzden ameliyat videosu ve tedavi öncesi/sonrası içeriklerin oluşturulması doktorlar ve hastalar için katkı sağlayacaktır.


Video Prodüksiyon Ekipmanlarımız

Ekipmanlarımız son teknoloji ürünleridir

Canon 5D Mark IV Body
Canon EF 24-70mm F/2.8L II USM Lens
Canon 50mm f/1.4 USM Lens
Canon EOS C200 Profesyonel Manfrotto MVH502A,546GB-1 Tripot
GoPro HERO8 Black
DJI Mavic 2 Pro Fly More Combo
Rode Wireless GO II


Youtube içerikleri sayesinde binlerce kişiye ulaşın


 • Neden video içeriklerine önem vermeliyim ?

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte geleneksel medya, Dijital medya'nın karşısında önem kaybettiğini artık hepimiz iyi biliyoruz. Dijital medya'da üretilen içerikler artık her kitleye uygunluk göstermesiyle birlikte taze ve etkili sonuçlar sağlamaktadır.
   


   

 • Hizmet akışı nasıldır ?

  Artık internetten her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. Örneğin: kardiyoloji branşında hizmet veren bir uzmansanız, Kalp yetmezliği nedir ? EPS Ablasyon nedir ? Şeklinde bilgiye dayalı içerikler oluşturmanız size fayda sağlamayacaktır. Bunun nedeni ise biraz teknik detaylar ile kapsamaktadır. " Seo " bölümümüzde bu konunun ayrıntısına ulaşabilirsiniz.

  Bu konuda başarılı olmak isteyen bir uzman, empati kurmak zorundadır. Örneğin; başınıza gelmesini istemeyiz fakat ritim bozukluğu ile alakalı sağlık probleminiz var. Bu konuda bir doktor arayışına girdiniz. Öncelik olarak nelere dikkat ederdiniz ? Sorusunu kendinize sormanız gerekir.

  Bilgiye dayalı içerikler oluşturuyorsanız şimiden kaybettiniz. Hatta size hizmet veren sosyal medya ekipleri Video içerikleri çıkaramadıkları için, internetteki bilgileri bireysel olarak harmanlayarak takipçilerinize sunmaktadır. Eğer bu yazıyı okuyorsanız bence çok şanslısınız. Çünkü bu farkındalık ile branşınızdaki birçok doktorun bu şekilde ilerlediğini bilmelisiniz. Burada farklı olarak, sizlerin genellikle ağırlıklı olarak Ameliyat, tedavi öncesi ve sonrası işlem, hasta görüşlerindeki eleştiri ve memnuniyetleri video haline getirerek bir hikaye oluşturmalısınız. Hem bu şekilde araştırmaya giren hastalara " Güven ve başarı " hissi sağlarsınız.

  Bu durumda dijital havuza yeni bilgiler ekleyerek, yerel ve ulusal arama motorlarında da güzel sonuçlar elde edersiniz.


Servislerimiz